Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
 title-image-article

Nejlepší české IT kanceláře ADASTRA GROUP

Prestižní soutěž pro výjimečné realizace Kanceláře roku zná své vítěze. V kategorii IT zvítězily nové prostory společnosti ADASTRA GROUP, které vznikly pod taktovkou studia Holub architekti. Na realizaci a osvětlení dodala DELTA LIGHT.

Vizuální identita nových kanceláří ADASTRA GROUP zrcadlí firemní kulturu, ve které se setkávají technologie a lidé. To odpovídá i návrhu interiéru, který byl navržen jako kontrast technického a lidského s funkčními a utilitárními prvky.

 

Firemnímu prostoru ADASTRA GROUP dominuje velký otevřený prostor představující středobod komunitního života a místo pro sdílení a setkávání. Velkorysé prostranství bylo možno osadit velkými stropními a efektivními svítidly SUPERNOVA FLAT vyznačujícími se minimalistickým designem, čistými liniemi a vysokým výkonem.Svítidlo je vytvořené z jednoho kusu hliníkového profilu a zajišťuje příjemné rozptýlené světlo, vhodné k osvětlení větších prostor. 

 

Kromě externích prostor jsou svítidly DELTA LIGHT osazeny interní a pracovní prostory. S minimalistický, ztvárněním zasedacích místností dobře korespondují závěsná svítidla SUPER-OH SBL, která jsou tvořena subtilním černým prstencem, lehce se vznášejícím v prostoru na tenkých lankách.  Série nabízí 3 velikosti svítidel, kromě klasické verze se světlem směrovaným dolů, je k dispozici i varianta, kdy světlo směruje nahoru i dolů. 

 

Belgická svítidla DELTA LIGHT udávají směr vývoje technologií a designu v moderním architektonickém osvětlení. Důkazem mohou být i další dvě kolekce umístěné v pracovních a zasedacích prostorech společnosti. Světelné linky architektonického osvětlení STREAMLINER a MICROLINE jsou umístěny přímo nad pracovními a jednacími stoly a představují subtilní, avšak velmi výkonnou linku světla vhodnou k celkovému osvětlení prostoru i jako osvětlení pracovních ploch. Přisazená stropní svítidla BOXY R efektně doplňují profily, emitující měkké rozptýlené světlo, s jejichž pomocí je možno vytvořit komornější atmosféru.