Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-interrior-lights

Světelné profily

na míru

Světelné profily na míru se vyznačují elegantním, čistým designem a všestranným využitím. Do každého interiéru vnesou nevšední a originální světelný prvek.

Světelné profily se vyrábí na zakázku. Jejich provedení, délka, světelné zdroje a další specifikace se tak odvíjí zcela od požadavků klienta a nároků prostoru. Jsou vysoce variabilní. Mohou tak být zapuštěné v konstrukci stěny či stropu nebo volně zavěšené v prostoru. Osazeny mohou být žárovkami či zářivkovými zdroji, LED moduly i LED pásky.

Podle zvoleného zdroje světla tak mohou být využívány jako přímé i nepřímé osvětlení prostoru. Mohou přispívat k celkovému osvětlení prostoru, rovněž mohou sloužit jako zdroj pracovního osvětlení nebo může být jejich funkce čistě dekorativní. Díky svému širokému spektru uplatnění a jemnému diskrétnímu vzhledu najdou světelné profily uplatnění v bytových i komerčních prostorech, kde budou vždy působit velmi elegantně a zároveň neotřele.