sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-residental-lights

Osvětlení obývacího

pokoje

Obývací pokoj je nejuniverzálnější prostor pro různé typy činností. Osvětlení je jediným prostředkem pro snadnou změnu charakteru prostoru.

Pro celkové osvětlení volte rovnoměrné, měkké, neutrální osvětlení. Například stropní přisazená nebo zápustná svítidla s difuzorem pro nepřímé rozptýlené světlo. Vhodným doplněním celkového osvětlení jsou reflektorová svítidla, která jsou schopna osvětlit pouze část prostoru, a tím ho vyčlenit z celku. Výsledkem je intimní osvětlení. Dalším možným doplněním difuzního osvětlení jsou nástěnná svítidla pro přímé/nepřímé osvětlení. Světlo odrážené od stropu a stěn se rozptýlí do prostoru.

Tento charakter osvětlení vám zajistí světelné profily. Výhodou je jejich variabilita a čistý design, který ničím neruší a stává se součástí daného prostoru. Nástěnná svítidla s užším úhlem vyzařování ve směru nahoru i dolů vytváří dramatické, akcentové osvětlení, které dodá prostoru atmosféru. Finálním doplněním obývacího pokoje jsou stojací lampy, které by měly poskytnout dostatek měkkého, rozptýleného světla. Doporučujeme stojací lampy se stmívačem pro možnost volby intenzity osvětlení.

Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.