Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Advokátní kancelář

Schönherr

Návrhu nových kancelářských prostor společnosti Schönherr, renomované advokátní kanceláře poskytující právní poradenství obchodním společnostem, se ujali architekti Jan Fousek a Tomáš Martínek z pražského studia FADW.

Prostory, nacházející se v historické budově v centru města, bylo kvůli malým oknům potřeba kvalitně osvětlit. K tomu účelu architekti použili světelné profily, které vedle funkčních požadavků plní rovněž funkci estetického prvku interiéru.

V projektu byly použity zápustné světelné profily Splitline, které jsou synonymem funkčnosti, čistého designu a všestranného využití. Jejich hlavní devízou je možnost kombinování různých typů světelných modulů a s tím spojených světelných efektů v rámci jediného profilu. K dosažení optimálního osvětlení prostoru byly použity kontinuální LED světelné linky pro celkové osvětlení a bodová svítidla Microspy pro akcentní nasvícení nad recepčním pultem.

Novinkou v oblasti světelných profilů je magnetický systém, posouvající tuto kategorii svítidel do nové dimenze. Jednoduchým nacvaknutím do profilu, bez použití jakéhokoliv nářadí, se zajistí mechanické i elektronické propojení světelného modulu a profilu. Magnetické upínání přináší maximální míru flexibility a svobody při jejich umístění i změně polohy.