Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Dům s laboratoří

v Litomyšli

Městský dům v historické zástavbě Litomyšle byl pod vedením Molo architektů adaptován na soukromý podkrovní byt spolumajitelky a zdravotnické zařízení se zaměřením na cytologické rozbory. Díky této kombinaci je dům využíván po celý den.

Hlavní obytný prostor soukromé podkrovní části domu je osvětlen závěsným svítidlem Supernova, které poskytuje rovnoměrné osvětlení celé místnosti s šikminami. Doplněno je o poutavé závěsné svítidlo Nice2C. Optimální osvětlení kuchyňské linky je zajištěno zářivkovým profilem Uniline. Pro osvětlení koupelny, ložnice i šatny jsou použita přisazená svítidla Random.

Pro osvětlení kanceláře bylo zvoleno přisazené svítidlo Supernova 95. Společný odpočinkový prostor s kuchyňkou je osvětlen závěsným svítidlem NoBody 200. U tohoto světelného profilu můžete volit mezi nepřímým osvětlením odrážejícím se od stropu poskytujícím měkké, rozptýlené světlo, nebo přímým osvětlením za použití bodových svítidel, vytvářející akcent a dramatickou atmosféru. Doplněním jsou nástěnná svítidla Spatio W vytvářející zajímavý světelný efekt na stěně. Osvětlení komunikačních prostor domu je zajištěno nástěnnými svítidly T-Flor, LED pásky a nástěnným dekorativním svítidlem Vision.

Zahrada je symbolem citlivého propojení firemního a privátního. Pro terasu přiléhající k zahradě architekti zvolili nástěnná svítidla Nox a přisazená svítidla Boxy.

Architekt: Pavel Griz, Karel Šrámek, Patrik Zamazal – Molo architekti