Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Kanceláře

společnosti RSJ

Společnost RSJ je plně licencovaným obchodníkem s cennými papíry se sídlem v Praze. Nové kanceláře této společnosti odráží stejné nároky, jaké jsou kladeny na kvalitu poskytovaných služeb.

Čas, který vzniku nových prostor věnovali jak architekti, tak samo vedení této společnosti se přímo zrcadlí v realizaci prostor, které jsou dotažené do posledního detailu. Naším úkolem bylo ve spolupráci s firmou Zumtobel Lighting s.r.o. zajistit optimální osvětlení reprezentativních prostor, které zahrnují recepci, zasedací místnosti, koridory a centrální prostor.

Prostor recepce je vybaven zápustnými LED svítidly Tweeter ST D a dvěma světelnými profily, z nichž jeden je zavěšen přímo nad recepcí, druhý je zapuštěn v nábytkové sestavě za recepcí a zajišťuje tak složku nepřímého osvětlení. Samotný recepční pult je podsvícený LED pásky. Zóna se sedací soupravou pro případné čekání je doplněna o stojací lampy Cala od Light Works, které zútulní danou část prostoru a vytvářejí tak vřelejší atmosféru pro návštěvy.

Stejně jako recepce, tak i koridory jsou vybaveny zápustnými LED svítidly Tweeter ST D. Zajímavostí jsou zapuštěné niky, ve kterých vzniká neformální prostor a jsou vždy osvětleny závěsným svítidlem Husk. Menší i větší zasedací místnost je osvětlena zapuštěnými svítidly Supernova, které zajišťují celkové rozptýlené světlo. Doplněním jsou zápustná svítidla Grid In, která v případě potřeby zajistí příjemnější ambientní osvětlení. V případě potřeby lze atmosféru v zasedacích místnostech ještě zútulnit rozsvícením stojacích lamp Cala.

Beze sporu nejzajímavějším prostorem je centrální brainstorming area, která slouží pro vzájemné pracovní setkávání, ale i k relaxaci. Prostředí má podporovat tvůrčí náladu při vzájemné výměně názorů a podnětů. Současně má však umět vytvořit místo pro individuální studium.

Vytvoření rozličných scén je přizpůsoben celý interiér, ať už svým členěním, výběrem barev a nábytkem, tak i navrženým osvětlením. Zapuštěná LED svítidla pro celkové osvětlení Supernova XS a Supernova Semi vytvářejí příjemné rozptýlené osvětlení, které celý prostor sjednocuje. Naopak LED reflektory You-Turn On jsou svým akcentem schopny prostor členit do jednotlivých sekcí a vytvářet tak menší příjemné „ostrůvky“. Zóna relaxace a kuchyňka byla doplněna o keramická svítidla Pleat Box, která díky své zlaté barvě optiky výrazně ovlivňují konečnou barvu světla a vytvářejí tak příjemně teplou, řekněme až „kavárenskou“ atmosféru. Intimitu „čtecích koutků“ v centrálním prostoru ještě podtrhují stojací lampy Cala.

Architekt: atelier YUAR s.r.o.