Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Kanceláře

společnosti AON

Nových kancelářských prostor společnosti AON, nacházejících se v historické budově přímo na Václavském náměstí v Praze, se ujalo studio Progres Atelier. Navrhli kanceláře plné světla, kde se daří i živým stromům. S návrhem osvětlení se obrátili na společnost Delta Light, se kterou připravili elegantní a účinné světelné řešení.

Hlavním světelným zdrojem v otevřených kancelářích jsou lineární světelné profily B-Liner. Dvojice tenkých světelných linek je lehce svěšena od stropu nad pracovními stoly. Navzdory své designové jednoduchosti a vytříbenosti jsou profily dostatečně výkonným světelným řešením, vhodným pro celodenní práci. Doplněné jsou bodovými svítidly MidiSpy On a Spy Clip přisazenými ke stropu.

Prostor odpočinkové zóny osvětlují výrazná kruhová svítidla SuperOh!, fungující tvarově jako protipól k minimalistickým profilům v kancelářích. Tvoří je kompozice 3 černých kruhových svítidel, různých velikostí i typů. Některé svítí difuzně po celém obvodu, jiné pouze bodově.