Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Kancelářské prostory

Quantlane

Společnost Quantlane, specializující se na vývoj platformy pro obchodování na akciových trzích, si zřídila nové kancelářské prostory v budově obchodního centra Palladium na náměstí Republiky. Za návrhem prostoru stojí architektka Šárka Linhartová. Osvětlení bylo kompletně zrealizováno ze sortimentu svítidel Delta Light.

Pracovním prostorům vládnou světelné profily

Nové prostory poskytují zázemí pro více jak 30 zaměstnanců, kteří sdílejí velký otevřený pracovní prostor, rozdělený podélně řadou jednacích místností a zázemím. Pracovní stoly osvětlují závěsné světlené profily Streamliner 70S v bílé barvě. Na míru vyrobené profily zajišťují dostatek rozptýleného světla pro celodenní práci nad každým pracovním stolem, stejně jako u jednacích stolů v zasedacích místnostech.

Denní místnost s mnoha světelnými složkami

Centrálním prostorem, ve kterém probíhá každodenní život kanceláře je však takzvaná „denní místnost“. Kuchyňka, vysoký barový stůl a pohodlné pohovky skýtají dokonalé společenské zázemí. Celkovou složku osvětlení prostoru zajišťuje 5 kruhových svítidel Supernova o průměru 65 a 95 cm. Barový stůl osvětluje řada černých závěsných svítidel Spy ve tvaru válce, doplněná jsou zápustnými světelnými profily Microline skrytými v plastickém dřevěné podhledu. Zelenou stěnu živých rostlin akcentně osvětlují stropní reflektory You-Turn. Jednotlivé světelné složky vytvářejí v prostoru rozdílné atmosféry, dokáží kvalitně nasvítit kuchyňskou pracovní plochu anebo dramaticky vyzdvihnout dekorativní stěnu s rostlinami.

Komunikační zóny osvětlují rovněž zápustné profily Microline, které se táhnou jako nepřetržitá linka podél všech chodeb. Kuchyňku a menší prostory v zázemí společnosti osvětlují vestavná stropní svítidla Reo a Mini Deep Ringo.

Firma:

Quantlane s.r.o.

Autor projektu:

Ing. arch. Šárka Linhartová

Autor fotografií:

Marie Hejl Brousilová