Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Nejlepší české IT kanceláře

ADASTRA GROUP

Vizuální identita nových kanceláří ADASTRA GROUP zrcadlí firemní kulturu, ve které se setkávají technologie a lidé. To odpovídá i návrhu interiéru, který byl navržen jako kontrast technického a lidského s funkčními a utilitárními prvky.

Firemnímu prostoru dominuje velký otevřený prostor představující středobod komunitního života a místo pro setkávání. Velkorysé prostranství bylo možno osadit velkými stropními a efektními svítidly SUPERNOVA FLAT vyznačujícími se minimalistickým designem a vysokým výkonem.

Kromě externích prostor jsou svítidly DELTA LIGHT osazeny interní a pracovní prostory. Minimalistickému ztvárnění zasedacích místností dobře korespondují závěsná svítidla SUPER-OHSBL, která jsou tvořena subtilním černým prstencem, lehce se vznášejícím v prostoru na tenkých lankách. Světelné linky architektonického osvětlení STREAMLINER a MICROLINE jsou zase umístěny přímo nad pracovními a jednacími stoly. Přisazená stropní svítidla BOXY R efektně doplňují profily emitující měkké rozptýlené osvětlení, s jejichž pomocí je možno vytvořit komornější atmosféru.

Kuchyňské a jídelní části dominují svítidla od katalánského výrobce MARSET. Prostor osvětlují objemné lampy SOHO doplněné nenápadnou kolekcí ATLAS, která sofistikovaně transformuje obyčejnou žárovku do reflektoru s neobyčejným ztvárněním.

Holub architekti https://www.instagram.com/holub_architekti/

Studio Flusser https://www.instagram.com/studioflusser/