Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Panorama Golf

Resort

Nově vzniklý golfový resort Panorama se nachází v blízkosti Prahy, v malebné posázavské krajině, v obci Kácov. Golfové hřiště tvoří 3 devítky, na jejichž návrhu se podílel architektonický tým zkušených odborníků. Součástí resortu je také hotel, restaurace a architektonická dominanta v podobě golfové klubovny.

Architektonický návrh projektu pochází od  prof. Ing. Arch. Martina Rajniše. Stavba podle jeho návrhu, s použitím dřeva, kamene a skla, je v harmonii s okolním prostředím. Návrh veškerých interiérů měl na starosti Ing. Arch. Mojmír Ranný, zakladatel společnosti Ranný Architects, působící na českém trh již od roku 1989. Interiér dle jeho návrhu provází dokonalý design, funkčnost a vysoká kvalita.

Delta Light dodávala osvětlení do interiéru i exteriéru resortu. Architekt si při jejím návrhu pohrál s atmosférou v místnostech a s ohledem na to volil různé typy svítidel, pomocí kterých vytvořil odlišné nálady. Restaurace je centrálně osvětlena velkými kruhovými svítidly Supernova, které zajišťují difuzní celkovou složku osvětlení. Doplněné jsou reflektory Spy Clip, poskytujícími náladové osvětlení. Nad stoly a barovým pultem jsou svěšena závěsná svítidla Nyx. V podhledu stropu je navíc zabudovaný světelný profil.

Golfové klubovně dominuje černý kruhový lustr SuperOh! s přiznanými žárovkami. Doplněn je opět černými reflektory Spy Clip na stropě a světelným profilem, skrytým v podhledu po obvodu místnosti. Konferenční sál, vyžadující kvalitní pracovní osvětlení, kombinuje menší stropní svítidla Supernova a bílé reflektory. Kombinace centrálních svítidel Supernova a reflektorů je použita i ve vstupní hale, kde reflektory kombinují přisazenou variantu a lištové provedení. Pro umocnění efektu masivních kamenných zdí byla do podlahy vsazena malá zápustná svítidla Logic, svítící vzhůru na zeď.

Venkovní prostor u hlavního vchodu do resortu osvětlují sloupková svítidla Aula. Fasáda budovy je pak opatřena nástěnnými svítidly ze série Dox a zápustnými svítidly Logic.