Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Vila F

dům plný světla

Ve společnosti moderních vil, v blízkosti Prahy, vznikl projekt s názvem Vila F architekta Mgr.arch. Tomáše Hrušky. Dvoupatrová stavba, složená ze dvou na sobě ležících kvádrů s velkorysými prosklenými plochami, tvořenými bezrámovým zasklením FixFrame od firmy Josko, disponuje krásným výhledem do okolí.

Interiér vily

Interiér vily je díky velkým oknům ve dne zaplaven přírodním světlem, v noci se naopak mění v zářící objekt plný architektonického osvětlení Delta Light. Veškerá světla v interiéru vily byla volena s ohledem na čistou moderní architekturu a luxusní a nadčasové zařízení vily. Ovládání veškerých světel ve vile má na starosti řídící systém Lutron od KD-Elektronika. Ten navíc dokáže vedle světelných systémů ovládat i tepelné, klimatizační či zábavní.

Hned u vchodu do vily zaujmou světelné profily Uni TR Profile ve vstupní hale. Svou linkou nepřímo navádí vaše kroky přímo do obývací části nebo k hlavnímu schodišti. Schodnice jsou navíc podsvícené efektními LED pásky, zvyšujícími bezpečnost chůze. V prostorném obývacím pokoji, spojeným s jídelnou a kuchyní, se znovu opakují světelné profily na stropě, zajišťující celkové osvětlení prostoru. Doplňují je zapuštěná stropní svítidla Minigrid In Trimless 2 Reo v obývací části. Ta jsou vybrána v bezrámečkové úpravě pro dosažení minimalistického a nadčasového efektu.

Stejná svítidla se opakují i nad schodištěm v patře, Minigrid In Trimless 1 Reo zde osvětlují celou chodbu. Schody samotné jsou navíc doplněny LED svítidlem Heli 1. Stejný typ osvětlený je použitý i ve všech koupelnách ve vile. Ložnice jsou pak osvětleny velkými centrálními světly Supernova s průměrem 95 cm, poskytujícími celkové rozptýlené osvětlení.

Exteriér vily

Díky velkým skleněným plochám je fasáda vily bohatě prosvětlená z interiéru, proto je v exteriéru použito jen málo svítidel, podtrhujících moderní vzhled vily. Jednu z plných stěn fasády a okolí venkovní jídelny osvětlují exteriérová svítidla Logic R zapuštěné v zemi a svítící vzhůru. Venkovní posezení a garáž pak přisazená stropní svítidla Boxy L+. Nepochozí střechu vily navíc drobná zápustná venkovní svítidla Leds Go In Forte.

Architekt: Mgr. arch. Tomáš Hruška