Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Expozice Lasvit

na Maison et Objet

Lednového veletrhu bydlení a životního stylu Maison et Objet v Paříži se vedle více než 3000 vystavovatelů účastnila také společnost Lasvit. Výrobce unikátních skleněných předmětů navazující na věhlasnou českou tradici zpracování skla.

Expozici dominuje minimalistický černý stánek s centrálním kulatým jídelním stolem obklopeným extraordinérními skleněnými lustry z produkce Lasvit. Velký kulatý stůl s lesklou bílou plochou designér využil k prezentaci novinek z kolekce broušeného a foukaného skla.

Deska stolu je shora nasvícena kruhovým svítidlem Delta Light Superloop MDL s průměrem 170 cm. Svítidlo tvoří subtilní hliníkový kruh v černé barvě a 5 reflektorů Spy připevněných na magnetickém systému. Reflektory precizně směrují kužel světla přímo na bílý povrch stolu, který na pozadí černého stánku vystupuje do popředí i se všemi prezentovanými předměty.

Výhodou magnetického systému svítidla Superloop je snadná instalace i přemístění reflektorů na jakékoliv místo v rámci kruhového profilu bez použití nářadí. Magnetický profil pracuje na principu jednoduchého přisazení reflektoru k liště, čímž dochází současně k jejich mechanickému i elektronickému propojení.