Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Prodejní místo PSN

projektu Vanguard

Nabízíte-li luxusní projekt loftového bydlení, s byty s výměrou až 800 m², který nemá v České republice obdoby, musíte mít také odpovídající prodejní místo. Řeč je o projektu Vanguard Prague v pražských Hodkovičkách, pod záštitou společnosti PSN, jimž showroom navrhlo studio OOOOX.

„Konečně se i tady objevil pravý, nefalšovaný industriál. Prostě projekt, který „má koule“. Bydlení v budově plné prefabrikovaných prvků, bezpečnostních dveří do krytů, byty, kde můžete s láskou obdivovat své milované auto za sklem obýváku. Tohle je v místních podmínkách naprostý unikát.“ říká Radka Valová z ateliéru OOOOX k projektu Vanguard.

Prodejní místo společnosti PSN v Seifertově ulici poskytuje reprezentativní zázemí pro prodej výjimečných nemovitostí v projektu Vanguard. Monochromatické ladění interiéru s průmyslovými prvky podtrhují betonové povrchy a černé kovové plochy na nábytku, dveřích i svítidlech.

Právě svítidla volili architekti ze studia OOOOX s ohledem na design a funkčnost. Jednacím místnostem dominují výrazná kruhová svítidla SuperOh!. Doplněná jsou přisazenými reflektory Spy On na stěnách a menšími reflektory Midispy na lištovém systému.