Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Stomatologická klinika

Dental Design

Luxusní stomatologická klinika vznikla v krásných půdních prostorech Slovanského domu. Naším úkolem bylo navodit v prostorách kliniky příjemnou atmosféru, tak aby se klienti uvolnili a cítili se zde příjemně.

Recepce kliniky je osvětlena světelným profilem Uniline 70. Pro uvolnění atmosféru u samotného vstupu byl otevřený prostor doplněn o hravý světelný objekt O2Oxygen. Zajímavostí je osvětlení jednotlivých ordinací profily Femtoline vybavenými barevnými LED pásky. Tyto profily usnadňují orientaci pacientů při hledaní ordinace, do které mají vstoupit.

Samotná čekárna kliniky je osvětlena smývatelnými stojacími lampami Officer, díky kterým lze navolit požadovanou intenzitu světla a nechat vyniknout hořící krb, vytvářející příjemnou atmosféru pro čekající pacienty. Celkové prosvětlení otevřené prostoru do krovu zajišťuje světelný objekt O2Oxygen. Pro nasvícení obrazů byly zvoleny reflektory Spatio na lištu.

Architekt: Ing. arch. Filip Ziegler, Hans-Paul Architekti s.r.o.