Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Lehkost žití v bytě v pražských Modřanech

Interiér dvoupokojového bytu byl navržen s ohledem na pohodlné bydlení a maximální funkčnost, kterému dominuje nábytek navržený na míru a promyšleně vybrané inovativní a designové osvětlení, jež dokonale splní svoji funkci, splyne s interiérem a respektuje principy, na kterých je interiér bytu postaven. Leitmotivem interiéru je lehkost provázející atmosféru celého bydlení bez zbytečných dekorací, a proto byl každý prvek pečlivě promyšlen.

Centrem bytu je obývací zóna propojená s kuchyní. Obyvatelé milují kontrasty, proto se nebáli zvolit kombinaci dřevěné podlahy v kouřovém odstínu s tmavohnědým mořeným nábytkem a bílo-šedo-hnědou paletu barev prostupujícím celým prostorem.

Do obývací části pokoje zvolili majitelé architektonické bodové osvětlení OCTAV 39 od Delta Light vytvářející dokonalou souhru s výrazným designovým závěsným svítidlem značky Brokis, které je zasazené nad jídelním stolem. Bodové svítidlo z kolekce OCTAV působí na první pohled nenápadně. Čím déle se na něj člověk dívá, tím více designových prvků najde. Ať už jde o hranatý design svítidla kontrastující s jeho zaoblenou spodní částí nebo důmyslně skrytá optika. V tomto případě byla zvolena černá varianta svítidla, které je dostupné i v bílé barvě. Reflektory jsou důmyslně nasměrovány na osvětlení originálního autorského obrazu a knihovnu na druhé straně místnosti.

Velkoryse vybavené kuchyni dominuje kuchyňská sestava s vestavěnou skříní a kuchyňskou linkou, kterou osvětlují jednoduchá stropní lineární svítidla FEMTOLINE 35 opět značky Delta Light. Stejné lineární svítidlo se opakuje také v průchozí šatně, spojující ložnici s koupelnou a vytváří měkké rozptýlené osvětlení, jehož intenzitu si majitelé mohou regulovat dle jejich požadavku.

Důmyslně řešený světelný systém je protkaný celým bytem. Osvětlení belgické značky Delta Light nechybí ani v koupelně, kam sami majitelé navrhli vestavné orientační svítidlo LOGIC MINI, odolné proti vodě. V bytě se objevují také minimalistická kruhová stropní svítidla DIRO stejné značky.