Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
title-image-reference

Rezidence v projektu

V-Tower

Unikátní pražský rezidenční projekt V-Tower s charakteristickým vzhledem a jedinečnými výhledy ukrývá interiér navržený studiem OOOOX.

Interiér bytu prozrazuje, čím jsou architekti ze studia OOOOX proslulí. Radka Valová a její kolegové si pevně drží svůj rukopis a dělají věci zkrátka po svém. Chloubou jejich interiérů bývá špičkové vybavení v neutrálním ladění, přiznané betonové povrchy v kombinaci s dalšími pečlivě volnými materiály a zařízením.

Ve svých projektech nás architekti z OOOOX pravidelně oslovují při řešení osvětlení. V rezidenci V-Tower se celkové osvětlení bytu řešilo jednotně, zápustnými svítidly Spy s detailem bezrámečkového uložení do konstrukce stropu. V celém bytě tvoří hlavní složku světla a díky svému minimalistickému vzhledu na sebe příliš neupozorňují, naopak podtrhují tvar dekorativnějších svítidel v bytě. Hlavními atributy rodiny svítidel Spy, jedné z nejvšestrannějších v portfoliu Delta Light, jsou minimalismus, funkčnost a univerzálnost. Díky tomu dokáží svítidla Spy osvětlit rozličná prostředí a situace, žádající si celkové, akcentní nebo dramatické osvětlení.

Foto: Vladimír Kiva Novotný