Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
 title-image-article

Punková kolekce

svítidel od studia OMA

Série svítidel Punk, součást nejnovější kolekce svítidel Delta Light, vznikla ve spolupráci výrobce s architektonickým ateliérem OMA. Zdobí ji nejen charakteristické ostny, ale také několik nových odvážných odstínů.

Ikonická subkultura punku hýbala světem v 70. letech minulého století a zdrojem inspirace je dodnes. Punkové detaily pronikly také do sortimentu jinak velmi minimalistických produktů Delta Light, do kterého vnesly závan individualismu a kreativity. Povrch svítidel z této kolekce tvoří miniaturní ostny, tolik typické pro punkovou kulturu. Nová barevná paleta zahrnuje zlatou champagne, speciální černou barvu s přebroušenými ostny zvanou Black Pure a samozřejmě také nezbytnou černou.

Kolekce svítidel Punk nabízí závěsná svítidla, reflektory, přisazená stropní, nástěnná světla i podobu světelných objektů XY180. Atraktivní jsou zejména kompozice závěsných válečků Punk C, které jsou v nabídce v různých délkách, průměrech i provedení ostnů. Uskupení více kusů v odlišných barvách vnese do interiéru punkového ducha. Reflektory Punk jsou k dispozici v polozápustné verzi Clip, se základnou zapuštěnou do stropu a otočným tělem nebo v magnetickém provedení, určené do magnetických lištových systémů nebo svítidel Superloop. Nástěnná svítidla z kolekce Punk nabízí provedení nižších a vyšších válečků s ostny, svítících stylem down-up.