Používáme cookies

Záznamy cookies nám pomáhají zlepšovat naše stránky. Využíváme je také k analytice a cílené reklamě. Podrobnější informace najdete na straně zásady ochrany osobních údajů.

sortiment výrobků
na stránkách výrobce
sortiment výrobků
na stránkách výrobce
 title-image-article

Tři nové kolekce dekorativních svítidel

s jemnými liniemi i sklem

Pod souhrnným názvem Reflections představila na Interieur Biennale v Kortrijku belgická značka Delta Light tři nové kolekce svítidel v expresivních tvarech. První kolekce Soiree si hraje s tenkými liniemi, kolekce Miles s kombinací skla a kovu a kolekce Mello s podobou křehkých bublin.

Značka Delta Light je známá především díky svému technickému a architektonickému osvětlení, které architekti s oblibou používají do různorodých projektů. Aby nabídla i moderní dekorativní svítidla, představila hned tři nové kolekce, které svými nápaditými tvary vnášejí do kolekce Delta Light atraktivní prvek a kompletují tak ucelenou kolekci svítidel.

Jemné linie svítidel Soiree

Kolekce Soiree v sobě spojuje lehkost a transparentnost. Designéři se inspirovali jednoduchými tvary, do kterých formovali stínidla rovnoměrně rozprostřená okolo světelného zdroje jako ustupující linie. Opálový světelný zdroj nebo přiznaná žárovka je v kombinaci s jemně zdobným stínidlem v černé či zlaté barvě výraznou dekorací interiéru. Soiree bylo navrženo jako závěsné i nástěnné svítidlo.

4 tvary skleněných svítidel Miles

Druhou kolekcí svítidel je Miles, jenž ve čtyřech jednoduchých tvarech ručně vyráběného stínidla kombinuje do čtyř barev jemně tónované sklo doplněné černou či zlatou objímkou. Kombinací různě zabarvených skel a tvarů stínidel je možné dosáhnout jednoho velkého efektního uskupení svítidel. Miles je v nabídce v LED provedení nebo ve verzi s designovou žárovkou s přiznanými vlákny.

Éterická krása Mello

Ze skla je vyrobená i třetí kolekce nazvaná Mello, jenž svým tvarem evokuje křehké skleněné bubliny. Kombinuje v sobě jemné klasické tvary se subtilně řešenými monturami a moderními světelnými zdroji, opět s výběrem žárovkového nebo LED provedení. Závěsná svítidla jsou navržená v několika různých tvarech a odstínech skla od jemné růžové až po kouřovou šedou.